BAŞVURU AŞAMALARI

1Başvurunuzu gerçekleştirmek için ilk yapmanız gereken sitemizde bulunan başvuru formunun alanlarını eksiksiz ve resminiz ile doldurup bize ulaştırmaktır...
2Formunuz bize ulaştıktan 3 gün süre içerisinde menajer değerlendirmesi gerçekleşir ve size dönüş yapılarak ajansımıza davet ederiz...
3Ajansımızda çekimleriniz gerçekleşir ve oyunculuk yolunda ilk adımınızı atmış bulunmaktasınız. Sette Başarılar Dileriz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta İçi : 10:00 - 19:00
Cumartesi : 10:00 - 19:00
Pazar : 10:00 - 19:00
Randevu İçin : 0212 217 44 27


Play Cast Ajans genç dinamik ekibi ve güçlü yönetim kadrosuyla üst düzey profesyonellik anlayışı ile hareket etmektedir.


Sayın KUBİLAY ERASLAN tarafından kurulan Play Cast Ajans, Cast ajans sektörün'de işini en iyi şekilde yapıp deneyimli ya da deneyimsiz bir çok oyuncu kazandırmıştır


Dizi,Sinema,Reklam,Klip ve Mankenlik alanında sayısız başarıya imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Play Cast Ajans olarak temel amacımız oyunculuk sektöründe başarı göstermiş ve ya yeni oyuncu adaylarını hak ettiği yere taşımaktır.
Tecrübesiyle, Cast Ajans denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü Ajansı Play Cast Ajans; Sektöre en fazla oyunca kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Sektöre vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti gören ve değerlendiren, Bizleri Kaliteli Yapımlarına Uygun Gören TAŞ YAPIM, AY YAPIM, BSK YAPIM, MİNT PRODÜKSÜYON, ERLER FİLM, SÜREÇ FİLM, LİMON YAPIM, MED YAPIM, FOCUS FİLM, PASTEL FİLM,ENDEMOL,GOLD FİLM, TEKDEN FİLM, AVŞAR FİLM, ve TMC YAPIM'a teşekkür ederiz. Uzun yıllar beraber çalışmakta olduğumuz projelerde görevimizi başarıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Vizyon & Misyon

Değişmeyen tek şey değişimdir mantığından asla uzaklaşmayan ekibimiz ilk günkü heyecanını da asla kaybetmemiştir. Amacımız Geniş cast kadromuz ve yaratıcı ekibimiz ile üyelerimizi yönlendirebilmek, istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat farkı göstermeksizin cevap verebilmek ve sektörde kalıcı bir marka haline gelmektir.

Günümüzde sadece cast ajansı değil, her türlü organizasyon, tanıtım, modellik ve mankenlik gibi pek çok faaliyetleri gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Ajansımız dizi, sinema, reklam, klip, fuar organizasyonları ve prodüksiyon hizmetleri sağlamaktadır.

Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek ve gün geçtikçe daha iyi projelerde hep birlikte çalışmak için harcıyoruz.

PLAY CASTİNG PROFESYONEL CAST İNCELEMEK İÇİN GİRİŞ YAPINIZ

KAYIT OL

ŞİFRE HATIRLATMA

Yukarı